Parlament Europejski

Jesteśmy obecni w 7 państwach Unii Europejskiej (Włochy, Grecja, Hiszpania, Belgia, Cypr, Polska, Rumunia).
 
Sieć franczyzowa DGE Bruxelles w Europie to 350 biur i 650 konsultantów i ekspertów.

Usługi

Od wielu lat wspieramy naszych Klientów w realizacji projektów. Wychodząc naprzeciw zgłaszanym oczekiwaniom oraz odpowiadając na przedstawiane potrzeby oferujemy następujące usługi:

 • Wniosek o dotację i procedura aplikacyjna - na podstawie pomysłu naszego Klienta opracowujemy projekt, który jest podstawą przygotowania wniosku o dotację, studium wykonalności lub biznes planu wraz z wszystkimi załącznikami, uzupełniamy dokumentację w procesie jej oceny przez właściwe jednostki.
 • Studium wykonalności - przygotowujemy studia wykonalności dla planowanych inwestycji i przedsięwzięć, które mogą być podstawą do wnioskowania o dotacje, oceny rentowności planowanych inwestycji, do zdobywania partnerów strategicznych/finansowych i inwestorów czy pozyskiwania finansowania projektów.
 • Biznes plan - przygotowujemy biznes plany dla planowanych inwestycji i przedsięwzięć, które mogą być podstawą do wnioskowania o dotacje, oceny rentowności planowanych inwestycji, do zdobywania partnerów strategicznych/finansowych i inwestorów czy pozyskiwania finansowania projektów.
 • Weryfikacja projektu – weryfikujemy i poprawiamy przedstawione nam projekty, przygotowujemy raport o zgodności dokumentacji aplikacyjnej z wytycznymi.
 • Aktualizacja dokumentacji aplikacyjnej – pomagamy zaktualizować dokumentację aplikacyjną przed podpisaniem umowy o dotację.
 • Analiza finansowa i ekonomiczna – opracowujemy analizę finansową oraz ekonomiczną planowanych projektów.
 • Odwołania/protesty – przygotowujemy odwołania od decyzji administracyjnych.
 • Zarządzanie projektami - zarządzamy projektami finansowanymi z dotacji unijnych i pozaunijnych.
 • Rozliczanie dotacji - zajmujemy się sprawozdawczością projektową, przygotowujemy wymagane raporty z realizacji projektów oraz wnioski o płatność – niezbędne do rozliczenia projektów i wypłacenia dotacji.
 • Audyt projektów – Prowadzimy audyty zewnętrzne projektów współfinansowanych z dotacji unijnych i pozaunijnych.
 • Specjalistyczne szkolenia – organizujemy specjalistyczne, przygotowywane na indywidualne zamówienie szkolenia z zakresu dotacji unijnych; przykładowe tematy prowadzonych szkoleń: warsztaty z pozyskiwania dotacji unijnych, np. POIG, POIŚ, 7 Program Ramowy, Szwajcarsko-Polski Program Współpracy, opracowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektów badawczo-rozwojowych oraz rozwoju infrastruktury badawczo- rozwojowej i informatycznej jednostek naukowych, metodologia opracowania studium wykonalności dla projektu kluczowego, rozliczanie projektu, prawo zamówień publicznych w projektach finansowanych ze środków unijnych.
 • Partnerstwo – wykorzystując geograficzny zasięg naszej działalności pomagamy w budowaniu sieci współpracy i poszukiwaniu partnerów dla projektów krajowych i międzynarodowych


Sprawdź w czym możemy Ci pomóc oraz skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami

Doradztwo Unijne, Zbigniew Banasiak
ul. Boya-Żeleńskiego 43a/7
95-100 Zgierz

e-mail: zbigniew.banasiak@dge.pl

tel./fax: (42) 716 26 23

strona internetowa:
www.dge.pl/lodz
www.lodz.dge.pl

Konsultanci:

Zbigniew Banasiak
tel. kom.  604 126 954
e-mail: zbigniew.banasiak@dge.pl

Emilia Wojciechowska
e-mail: emilia.wojciechowska@dge.pl
tel.: (42) 716 26 23

Mariola Drużka
Specjalista ds. rozliczeń
e-mail: mariola.druzka@dge.pl
tel.: (42) 716 26 23
(51.8669802, 19.38119549999999)

 

Zdjęcie © Parlament Europejski – Dział Audiowizualny, pozostałe materiały © DGE Bruxelles Polska
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach analityczno-statystycznych. W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.